hff
10 فروردین 1402 - 16:31

ایجاد پهنه‌های موضوعی در المان سازی مهمترین اقدام فرهنگی نوروز در مشهد

نماینده شورای شهر مشهد گفت: رشد ۲۵ درصدی المان ترکیبی گل توسط خدمات شهری و کاهش هزینه ها، همچنین ایجاد پهنه های مختلف المان موضوعی مهمترین اقدام شهرداری مشهد در حوزه فرهنگی به مناسبت نوروز امسال بود.

مجید طهوریان عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  مشهدمقدس، با اشاره به اقدامات مدیریت شهری در نوروز امسال اظهار داشت: امسال در ستاد استقبال از بهار و در حوزه های مختلف تلاش فراگیر و همه جانبه از سوی شهرداری مشهد انجام شده است.

وی ادامه داد: رشد 25 درصدی المان ترکیبی گل توسط خدمات شهری و کاهش هزینه ها، همچنین ایجاد پهنه های مختلف المان موضوعی مهمترین اقدام شهرداری مشهد در حوزه فرهنگی به مناسبت نوروز امسال بود.

نماینده شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه اقدامات شهرداری در نوروز امسال نشان می دهد در گسترش خدمات دقت بسیار داشته و به منابع توجه شده است افزود: اقدامات شهرداری در نوروز امسال که با ماه رمضان نیز متقارن شده، جلب رضایت زائران و همشهریان را در پی داشته و هدف مدیریت شهری همیشه بر این مبنا بوده که بهترین شرایط را برای زائرین حرم رضوی فراهم کند.

طهوریان در ادامه تصریح کرد:اقدامات در حوزه عمرانی شهر نشان می دهد که زحمات یکساله به بار نشسته، اگر چه ممکن است مطلوبیت عالی مجموعه شورای شهر را نداشته باشد، اما خدمات متنوعی که در حوزه عمران و زیرساختی توسط شهرداری مشهد انجام شده را در آغاز بهار شاهد آن هستیم.

وی در خصوص برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری در ایام نوروز توضیح داد: برگزاری جشنواره در بوستان های شهر بسیار ایده خوبی بوده و تا کنون نیز توسط زائرین و مجاورین و همشهریان استقبال خوبی شده و به واسطه چنین اقداماتی، هدف مدیریت شهری این است که نشاط و امیدآفرینی در بین مردم افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/282

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1118078